Листи N

Листи N

Гурт “Листи N” існує вже п’ятий рік і не планує зупинятись!

Спочатку було слово.
А тоді вже й музики підтяглися =)

За цей короткий час пісні, що починалась як вірші під акомпанемент гітари для друзів, виросли, розквітли та заграли новими і свіжими барвами завдяки доданим аранжуванням і старанній та ретельній роботі над кожним інструментом.

Ще у 2013 році, під час прем’єрних концертів, у гурті було всього три музиканти: гітара, джембе і саксофон.. Через два роки, до гурту гармонійно влився молодий і дуже талановитий харпер-піаніст, а ще через рік, довершуючи загальну музичну картину гурт вже не уявляє себе без чарівного баяну, та, знов же, тих же самих рук баяніста, але теж на піано, у соло, що запам’ятаються надовго.

Через низку концертів і остаточного встановлення стилю, який, до речі, не обмежується і навіть не описується якимось одним словом, “Листи N” на початку 2016 року починають запис свого першого повноцінного альбому (до того був експеримент з EP, що складався з 5 пісень, але як вже сказано вище, без інструментів, що надалі стали невід’ємною частиною звучання). І ось рік ретельної роботи дав свої плоди. Травень 2017-го. Альбом у просторі! 12 композицій, об’єднаних спільною назвою “Під зірками” та з бонусом, що раніше всі могли вже побачити - то був цікавий та душевний новорічний кліп! Так, у гурта також є два відео-кліпа!

Незабаром відбудеться тур у підтримку альбому. А потім… А потім у музикантів ще багато роботи над новими… А от тут поки секрет! На все - свій час! Але вже скоро… ;)

Склад гурту:

Кутовий Олександр - гітара, вокал, слова і музика

Складановський Антон - саксофон, бас-гітара

Кутовий Микита - губна гармошка, піано

Кутовий Єгор - баян, піано

Богдан Олександр - джембе

 

Музыка

Видео

Новости