Іванка Червінська

Іванка Червінська

Іванка Червінська – чарівна українська етно-співачка, родом із гуцульських Карпат. Представляє нове оригінальне поєднання української народної музики із сучасними стилями: джаз, блюз, східними та латино-американськими мотивами.
Магічний голос, яскравий образ та чуттєві музичні аранжування – створюють неповторну атмосферу зустрічі минулого з сьогоденням, традиційного фольклору із творчим авангардом, зачаровують і закохують у себе з перших нот.
Виступаючи на численних українських та міжнародних фестивалях, Іванка втілює в життя ідею надання нового, сучасного звучання та популяризації української музики у цілому світі.

Іванка здобула широку популярність, дійшовши до півфіналу телешоу "Голос країни-6" у команді Святослава Вакарчука.

Вона зачарувала тренерів чуттєвою інтерпретацією пісні «Летів пташок». А драйвове аранжування Святослава народної пісні «Вербовая дощечка» у виконанні Іванки, вразило серця і душі мільйонів українців. Після чого її назвали «карпатською мавкою».

На проекті її також підтримували українські співачки: Ніна Матвієнко, Марія Бурмака, Олена Мозгова та багато інших відомих людей.

               Українські пісні у авторських обробках.

Це нова і неповторна українська етнічна музика, пронизана латино-американськими та східними мотивами, наповнена їх енергетикою, романтичними та драматичними сценами.

Ця музика вражає і захоплює. Вона створена у співпраці з акустичним гітарним проектом авторської музики Gypsy Lyre, які дуже вдало поєднують латино-американську і європейську музичні культури. Засновником та лідером проекту є віртуозний гітарист Геннадій Бондар.

У їх виконанні можна почути українські народні, авторські пісні та колискові. Поміж них чудово звучать народні пісні сербською, циганською та кримськотатарською мовами.

Контакти:
www.ivanka.in.ua
www.facebook.com/chervinskaivanka

Музыка

Видео

Новости